Balustrade inox lemn

Montata pe trepte din lemn, sau avand pe fundal diferite elemente de decor din lemn, acestea se armonizeaza perfect cu amenjarile interioare existente sau dorite. Aplicam maini curente din lemn de stejar peste . Va prezentam diverse modele de balustrade din inox in combinatie cu lemn executate de SC STEEL SRL. Lasati-va inspirati de modelele de balustrade de inox in combinatie cu lemn prezentate mai jos. Solicitati o oferta (este GRATUIT si nu implica nici o obligatie).

Peste de modele premium disponibile pe site, posibilitate de roluire (curbare) pe zone rotunde.

Balustrada din inox in combinatie cu . Servicii, afaceri, echipamente firme Meseriasi – Constructori. Lemnul folosit la fabricarea balustradelor din inox cu lemn este stejar masiv, pentru durabilitate. Pentru aceasta categorie de produs clientii au la dispozitie o paleta diverisifcata de nuante. CatalogINOX va ofera balustrade inox lemn la preturi minime. Superfaber: profesionisti in balustrade.

MetalConfex va ofera balustrade inox cu lemn la preturi accesibile. Aveti nevoie de balustrade din inox sau confectii speciale din inox? Combinatia dintre inox si lemn confera eleganta si originalitate.

Scari interioare din inox si lemn. Tell people what you think. O firma serioasa si corecta. Am comandat o balustrada din inox , au venit si au montat. STEEL SRL produce scari interioare si scari exterioare cu balustrade din inox , metal vopsit sau fier forjat cu trepte din lemn , sticla sau marmura.

CERE OFERTA Adauga la preferinte. CA Profinox SRL str. Oferim cele mai frumoase balustrade inox clasic cu lemn. Nu ezita sa ne contactezi pentru o oferta. Suntem o societate comerciala avand sediul central in Timisoara.

Executam lucrari in tara si in strainatate,. Trepte si contra trepte din lemn masiv. Elemente din fier forjat.

Pentru un design de interior și exterior deosebit, societatea noastră vă propune o ofertă variată de balustrade inox. Confectii metalice si confectii din . Pe lângă modelele din catalogul nostru, putem să realizăm și orice alt model propus de dumneavoastră. De-a lungul anilor am instalat mii de metri de balustrade de calitate, elegante si sigure.

Avand in spate cuvantul de ordine “siguranta”, nu ne-am aventurat sa instalam solutii ieftine pentru ca toti clientii nostri sa se simta in siguranta langa produsele noastre.

Fiind vorba de sisteme care trebuie sa protejeze viata, noi nu vrem . Ne definim ca un producator de balustrade inox si scari din inox care incearca cu fiecare lucrare executata sa raspunda cat mai exact cerintelor clientilor si celor de pe piata si sa-si largeasca aria de produse. In acest sens executam balustrade interioare, exterioare, balustrade din sticla, lemn sau o combinatie ingenioasa . Realizam si montam balustrade de inox , scari, copertine sau alte confectii metalice la preturi convenabile? Firma noastra te poate ajuta!

Realizam balustrade pentru interior si exterior, scari inox cu trepte din lemn , copertine din inox si policarbonat, mobilier, elemente decorative, balustrade cu insertie sticla sau lemn.