Bouten en moeren leveranciers

Kobout is een van de grootste bouten en moeren leveranciers in Nederland. Met ruim medewerkers, een uitgebreid assortiment, producten van hoge kwaliteit en een professioneel logistiek apparaat bedienen we duizenden klanten in de handel-, industrie- en bouwsector. Dit alles doen we met één centraal motto: wij . Bekijk voor meer informatie over de cookies die door ons worden gebruikt ons privacy beleid en ons cookie beleid.

Accepteert u de plaatsing van deze cookies en de verwerking van uw persoonsgegevens in dit verband?

Wij zijn een gedreven bedrijf met een enthousiast team dat haar vak verstaat. Ons uitgebreide assortiment bouten en moeren wordt . Op korte termijn heeft Jari-Systems zich ontwikkeld tot een van de grootste voorraadhoudende bedrijven op gebied van bevestigingsmaterialen in de Benelux. Ons breed assortiment bevat alleen producten van de hoogste kwaliteit. Hierbij streven wij naar een optimale dienstverlening en een snelle levering. In de bevestigingstechniek bieden wij u een zeer ruim assortiment van ruim 80.

Van pluggen, ankers, bouten en moeren tot diverse machineonderdelen. Als Fabory Prefered Supplier bieden wij u een enorm uitgebreid assortiment, waarbij u onder meer uw keuze kunt .

Bouten en Moeren is leverancier van bouten , moeren , alle voorkomende bevestigingsmaterialen. Verder kunt u bij ons terecht voor het zagen van draadstangen, buigen van haakankers fabricage van schetsplaten etc. Ons assortiment wordt uitgebreid met o. Voor bedrijven die een account aanmaken . Als leverancier van uw bevestigingsmaterialen, hijstoestellen en gereedschappen is het ons doel u een degelijk product te leveren met een hoog serviceniveau, een betrouwbare leveringstermijn en een concurrentiële prijszetting. Jeveka BV is een gerenommeerde leverancier van meer dan 60.

Een team van een dertigtal personen staat tot uw beschikking om te beantwoorden aan uw bijzondere behoeften inzake speciale productie op het gebied van bouten , moeren en schroeven. Dé goedkoopste leverancier voor alle bouten en schroeven voor professioneel en particulier. Kwaliteit hoeft niet duur te zijn. Goede bevestigingsmaterialen zijn essentieel voor een duurzaam veilige constructie.

Voor sommige toepassingen volstaan standaard bevestigingsartikelen, maar vaak zijn juist speciale bouten en moeren gewenst. Onze vooraanstaande positie . Denk aan lichtgewicht bouten van aluminium of titanium, roestvaste moeren in RVS of bouten met specifieke afmetingen. Dit zijn bevestigingsartikelen die reguliere leveranciers niet of niet snel . Dit is de website van Pritech een technische groothandel bevestigingsmaterialen in zowel metrische als Engelese maten ! Rokafast Apeldoorn levert bevestigingsmaterialen waaronder bouten , moeren , schroeven, passchroeven, knevelschroeven, fasteners, gereedschap, ankers, lindapter, industriële artikelen, draadstangen, ringen, verankering, pluggen, blindklinknagels, blindklinkmoeren, slangklemmen, dak en gevelschroeven, stiftlas en .

De kracht van ons bedrijf is dat wij – in ons 1jaar bestaan – een expertise hebben opgebouwd als leverancier van bevestigingsmaterialen aan:. Van de Pol biedt een volledig assortiment van kunststoffen, stalen en chemische bevestigingsmaterialen. U kunt hierbij denken aan schroeven, bouten , moeren , draadeinden, RVS en allerlei soorten ankers en pluggen. FLOS levert bevestigingsmaterialen met een breed aanbod van bijvoorbeeld schroeven, moeren of plaatschroeven van A-merken.

FLOS is dé leverancier van bevestigingsmaterialen met een ongekend breed aanbod aan producten, dat helemaal is afgestemd op de actuele eisen en wensen van onze opdrachtgevers. Bevestigingsmaterialen voor de bouw en de industrie ( bouten , schroeven, moeren , sluitringen, verankeringen, boren) Voorverpakte ijzerwaren voo.