Konstrukcje szklane kraków

Konstrukcje Szklane , Krzeszowice. W ofercie także szkło do kuchni, szklane drzwi przesuwne oraz wiele innych szklanych elementów wyposażenia wnętrz. Szkło znakomicie pasuje do elementów drewnianych, metalowych czy betonowych.

Obecnie najczęściej stosowanym rodzajem balustrad szklanych są konstrukcje samonośne. W takim rozwiązaniu poszczególne elementy balustrady są elementami konstrukcyjnymi. Tego typu konstrukcje nadają schodom przestronności .

Znajdują one zastosowanie we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków, gdzie obok walorów estetycznych pełnią funkcję bezpieczeństwa i są doskonałą osłoną przed wiatrem. Balustrady wykonujemy ze szkła niehartownego . Zajmujemy się produkcją i montażem elementów wyposażenia wnętrz ze szkła i metalu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zebrać umiejętności i doświadczenie, które wykorzystujemy dostarczając najwyższej jakości produkty ze szkła. Szklane balustrady i inne elementy schodów zyskały znakomitą renomę, zwłaszcza wśród młodych projektantów oraz właścicieli modernistycznych mieszkań czy przestrzeni publicznych. Zwykle łączone z surowym drewnem, betonem, cegłami przełamują zimny charakter wnętrza i dodają mu stylu i wyrazu.

Jako jedyna firma w Polsce wykonujemy terraria podwójne dla wyjątkowo niebezpiecznych gatunków. Oferujemy największy wybór zbiorników szklanych oraz drewnianych. Możesz zamówić zbiornik urządzony pod.

W ofercie firmy balustrady, schody, drzwi, ściany i zabudowy szklane. WITAMY NA NASZEJ STRONIE! Firma LIDER SZKŁO pragnie zaoferować Państwu szeroką gamę produktów ze szkła. Fascynacja szkłem oraz jego rosnąca popularność stwarza ogromne możliwości w wykorzystaniu tego materiału do wykańczania i wyposażania wnętrz. W skład oferty wchodzą m. Specjalnością Poli-Glas Sp.

Mamy duże doświadczenie. Wszystko wykonujemy na wymiar! ZAPRASZAMY KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, WYKONAWCÓW ORAZ PROJEKTANTÓW. Witamy serdecznie na stronie internetowej Szklane. Grado – producent balustrad i schodów.

Schody drewniane, metalowe, granitowe , szklane dla domu i biura. Schody szklane , podłogi i balustrady szklane nadają wnętrzom lekkość, elegancję i nowoczesny charakter. Niewątpliwie, schody szklane i barierki szklane są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego wnętrza.

Kraków , Gliwice, Wrocław. Mogą być montowane na konstrukcjach stalowych bądź drewnianych. Dostępne są w wersji przeźroczystej, . Produkujemy drzwi szklane , w tym również przesuwne z wysokiej jakości materiałów.

Naszą ofertę kierujemy m.