M6 bout platte kop

Fabory levert de volledige productlijn van Verzonkenkop schroeven in alle soorten maten, vormen en materialen. Fabory: de belangrijkste leverancier van bevestigingsmaterialen. Draadsoort, Metrisch grove draad ( standaard ). Materiaalsoort, Roestvast staal. Kopsoort , Verzonkenkop.

Hoe meet u de lengte van een bout.

Dikte van een bout meet men op met een schuifmaat. Alle bouten en moeren in ons programma hebben metrisch grove rechtse draad ( standaard), tenzij anders vermeld. Bij een bout van Mhoort dus. Ruim assortiment bouten: keilbout, slotbout en houtdraadbout.

Ook draadeind en inbusbout. Alles in de GAMMA bouwmarkt. Of bestel bouten en moeren online. De maten worden als volgt op de verpakking aangeduid: Mx 50.

Dit betekent dat je te maken heeft met een bout met metrische draad van mm dik en een lengte van mm.

De draad zit slechts aan één zijde van de bout. Hoe hoger het getal, hoe sterker de moerbout. Moerbouten worden via DIN-codering DIN9verkocht. Tapbouten hebben, in tegenstelling tot de moerbouten, volledig draad tot onder aan de kop. RVS Mbout in – – 100mm met verzonken kop voor veiligheidsschilden en rozetten.

Gelieve je zoekresultaten te verfijnen. Toon de volgende resultaten . Verbindingsbout en moer m6x80mm. Voor 15:uur bestel morgen in huis. Fastenershop heeft het grootste assortiment bevestingsmaterialen in Nederland en België.

Opzoek naar Bout mverzonken kop ? Als de aandraaikracht op de buitenzijde van de kop wordt uitgeoefen spreken we van een bout. Alleen bij een verzonken schroef (rechts op de foto), waarbij de kop aan de onderkant conisch en een de bovenkant plat is, wordt de kop meegerekend in de aangegeven lengte (mm). Artikel, Omschrijving, Eenheid. De beste keuze en de laagste prijs vind je in het uitgebreide assortiment van GAMMA! Concurrerende producten roestvrij staal vierkante kop bout mdoor leveranciers roestvrij staal vierkante kop bout men fabrikanten roestvrij staal vierkante kop bout mworden hieronder vermel u kunt bladeren en het gewenste product selecteren.

Daarnaast bieden we ook de aanverwante producten roestvrij staal . Praxis heeft een enorme keuze aan bouten.

Bouten in alle soorten en maten vind je bij praxis. Kies de juiste bout voor de klus en reserveer direct online. Graupner Kunststof schroef M3x14mm verzonken kruiskop 10st Envelop. Polyamid-Senkkopfschrauben Nylon Schroef, Breekbout. Titanium Mx 15mm verzonken kop bout – Professionele kwaliteit Onze Titanium bout.

Benaming: Verzonkenkop , verzonkenkopbout, vkbout, vk- bout , verzonken bout. Inbusbout verzonken kop wordt ook wel Imbusbout, binnenzeskant genoemd.