Trapleuning met krul

Deze eindkrul past bij allerlei trappen. Aan de omega trapleuning te monteren door middel van minivingerlas. Dag Mathieu, We zijn ontzettend blij met de prachtige leuning. We hadden daar natuurlijk een beel.

Kwart trap, roestvrij staal, uit éeacut.

Annemarij ter Beek Hoi mathieu, Ook wij zijn erg blij met n plaatje van een roestvrijstalen trapleuning ! Houtwaren ornamentiek ornamenten en brocante houtsnijwerk hout. Oude sleutelgat trapleuning met krul 1. Gebruikt Ophalen of Verzenden. Koop of Verkoop trapleuning op Marktplaats.

Willem Koopman Houttechniek is niet alleen het adres voor trappen, maar wij zijn als bedrijf ook erg thuis in ambachtelijke werkstukken. Het maken van een eindkrul voor een leuning van trappen is een van onze specialiteiten.

OF STUUR EEN E-MAIL NAAR. Deze pin is ontdekt door Babette van de Graaf. Ontdek (en bewaar!) je eigen pins op Pinterest.

Voor een eiken kapstok wil ik houten krullen maken, dezelfde als aan het uiteinde van de trapleuning zitten. Ik kan deze krullen ook gewoon bestellen, ze kosten dan euro per . Rechte trapleuning met krullen maken. Type klus: Timmerwerken overige. Materiaal verzorgd door: De vakman.

Eerste werkdag: Zo snel mogelijk . Hiervoor beschikken wij over computergestuurde machine. Wij overleggen met u welk type trap, maat, houtsoort en . Trappen maken is altijd maatwerk. Vandaag te dag wordt dat niet meer gedaan. Klik op een foto om te vergroten: trapl-klas-speyb-4b trapl-klas-speyb-open-2e trapl-klas-speyb-8c trapl-klas-speyb-open-1f trapl-klas- speyb-10a trapl-klas-lint-6a trapl-klas-lint-6b trapl-klas-lint-trapl-klas-dewinne-b trapl-klas- krul -10e trapl-klas- krul -10f trapl-klas- krul -ineen-1d . Hoewel mensen vaak onterecht denken dat een rvs trapleuning bij hen in Purmerend alleen in een modern en strak ingericht huis zou passen, zal u versteld staan van de combinatiemogelijkheden in een wat oudere woning.

Van steektrap tot spiltrap, een krul in de leuning of kaarsrecht, alles kan!

Een rvs trapleuning is . Bijpassende witte trapleuning met krul in handregel en driekwart ronde sierspil.