Verzonken bout m8

Fabory levert de volledige productlijn van Verzonkenkop schroeven in alle soorten maten, vormen en materialen. Fabory: de belangrijkste leverancier van bevestigingsmaterialen. Hoe meet u de lengte van een bout.

Dikte van een bout meet men op met een schuifmaat. Alle bouten en moeren in ons programma hebben metrisch grove rechtse draad ( standaard), tenzij anders vermeld.

Bij een bout van Mhoort dus. Draadsoort, Metrisch grove draad ( standaard ). Materiaalsoort, Roestvast staal. Aandrijving, Binnenzeskant.

Ruim assortiment bouten: keilbout, slotbout en houtdraadbout. Ook draadeind en inbusbout. Alles in de GAMMA bouwmarkt. Of bestel bouten en moeren online.

Het grootste assortiment Verzonken schroef vindt u bij ERIKS. Inbusbout verzonken kop wordt ook wel Imbusbout, binnenzeskant genoemd. Je zult zien dat als je gaat meten dat de maat die je meet altijd wat kleiner is dan de maat die de schroef of bout officieel heeft.

Over het algemeen geldt dat verzonken bouten of schroeven in zijn geheel worden gemeten en schroeven bouten met een kop, zoals bijvoorbeeld zeskantbouten onder de kop. M M, M1 M1 M1 M1 M1 M2 M24. Benaming: Verzonkenkop , verzonkenkopbout, vkbout, vk- bout , verzonken bout. Op zoek naar bouten, moeren of draadstangen? Hubo biedt een uitgebreid assortiment aan.

Bekijk hier ons online aanbod! Schroeven nu bij HORNBACH kopen! De beste keuze en de laagste prijs vind je in het uitgebreide assortiment van GAMMA! Kies de juiste bout voor de klus en reserveer direct online.

Kijk ook voor steeksleutels en ringsleutels in het assortiment van Praxis, want om de moer op de bout goed vast te kunnen draaien, heb je natuurlijk wel de juiste sleutels nodig. Fischer FIS GS M10x1draadstang met onderlegring en moer (stuks). Stelring met binnenzeskantbout verzinkt (stuks).

Deze bouten worden gebruikt in gietijzeren en lichtmetalen machinedelen.

Slotbouten worden gebruikt om hout en metaal met elkaar te verbinden,. Bout met vlak verzonken kop en moer van zeewaterbestendig roestvast staal AISI 316. Standaard M-bout en moer met Nord-.

Lock borgringen op van de rekgrens. Bewezen door de Junker- vibratietest. Gewenste maat selecteren in de dropdown.